Historie

Od založení Maestro motion se nám daří držet se na předních příčkách celorepublikových i světových tanečních soutěží a obhajujeme titul mistrů České republiky a světa.

¨¨V roce 2023 jsme se stali dvakrát 2. vicemistři České republiky s choreografiemi Racers a Lose Yourself. Duo Emilka Nahodilová a Emma Šestáková se staly letošními mistryněmi České republiky a duo Lolla Šestáková a Sofie Vodičková se staly vicemistryněmi České republiky.

V roce 2022 jsme získali tituly na Mistrovství České republiky s choreografií Backstreet Girls, která získala titul vicemistři ČR a titul 2. vicemistři ČR získala choreografie Soldiers. Tato sezóna pro nás byla velkým přínosem a díky naším úspěchům nás nominovali na Mistrovství světa World Dance Association v Budapešti, kde naše nejmenší děti s choreografií Backstreet Girls se staly mistři světa a junioři skončili na krásném 3. místo.

V roce 2019 jsme získali tituly na Mistrovství České republiky s choreografií Egypt, která získala titul 2.vicemistři ČR, malá formace hlaváků E.M.S.K.Š. vyhrála 2. místo stejně jako Krotitelé duchů, a titul mistři České republiky si vybojovala choreografie Láska nad závist. Děti profi a jejich Phantom vyhrál krásné 4. místo. Také jsme i v tomto roce měli úspěchy na Mistrovství Čech, a to s Egyptem, který získal titul vicemistři a Láska nad závist mistři Čech.

Naše sóla a dua letos měli také veliké úspěchy Natálka Novotná se svým sólem a dvojčata Egrtovi s duem získali titul vicemistři České republiky, Kája Folprechtová a Kristýnka Pavlatová jsou 2.vicemistryně a Kája Slezáková a Kačka Rainerová skončily na 4. místě.

V roce 2018 jsme získali tituly několikanásobných vicemistrů České republiky a to s choreografií Triumf - oldies, Nikdy to nevzdávej! - děti hobby, Prisoners - junioři a s choreografií Rivals - děti profi jsme získali 3. místo na MČR.

V roce 2018 se stali mistryněmi České republiky Adéla Rozínková a Tereza Rampáčková a vicemistryněmi Kristýna Pavlatová a Kája Folprechtová.

V roce 2017 jsme se stali trojnásobnými mistry a dvojnásobnými vicemistry České republiky s choreografii Lesní strážci - děti hobby a s malou formací Get Up! - děti profi a s choreografií NARUBY - děti profi jsme získali 4.místo na MČR SUT.

V roce 2017 se stal mistrem České republiky v hip hop sólo Jaroslav Egrt, titul mistři České republiky získala děvčata Natálka Novotná a Kristýnka Pavlatová v hip hop duo a vicemistryně České republiky se staly Jůlie Žůrková a Eunika Rucká.

Vytvořte si webové stránky zdarma!