Náš tým

NOEMI RUCKÁ
Jednatel, lektor
Telefon: +420 733 719 083
E-mail: maestromotion@email.cz, noemi.rucka@seznam.c
z

Tanci se věnuje od té doby, co je školou povinná. Začínala v amatérské taneční skupině Eternia a v rámci této skupiny jezdila s muzikálem Královský velvyslanec po ČR. Po dobu základní školy se věnovala několik let baletu a hře na klavír na ZUŠ v Liberci. Vystudovala Střední pedagogickou školu a během těchto a dalších let se v tanečních školách učila a rozvíjela v tanci. Nyní učí několik let street dance děti předškolního a mladšího školního věku. Jezdí na různé taneční workshopy a vytváří každoročně řadu tanečních a hudebních projektů. V letech 2009-2014 rozšířila taneční školu Maestro-motion do 15 mateřských škol a 2 základních škol v Liberci a Jablonci na Nisou.

Motto: Když ti je smutno: tancuj! Tanec rozežene slzy. Když se hněváš: tancuj! Mysli jen na tanec a myšlenky na zlobu jsou pryč. Když ti je dobře, tak také tancuj, aby ti bylo ještě lépe!


EUNIKA RUCKÁ, DiS.

lektor, choreograf, tanečník

Telefon: +420 777 447 956
E-mail: enyyk@seznam.cz, maestromotion@email.cz

Absolventka taneční konzervatoře Duncan centre, zakladatelka TS Maestro-motion, lektorka a choreografka TK Runway. Vyhrála spousta cen na tuzemských a mezinárodních soutěží a battlech. Jako choreografka má úspěchy ve street show, hip hopu a art dance, kde získala tituly několikanásobní mistři a vicemistři České republiky a Evropy. Při studiu na konzervatoři se podílela na mnoha divadelních projektech, choreografiích, setkávala se se světovými tanečníky a poznávala nové taneční techniky. Pořádá několik tanečních táborů a jezdí učit po ČR do různých tanečních skupin. Každoročně se účastní několika tanečních workshopů s tanečními špičkami nejen z ČR, ale i zahraničí.

Úspěchy choreografií:

2019 mistři České republiky (Maestro-motion)
dvojnásobný vicemistři České republiky (Maestro-motion)
2. vicemistři České republiky (Maestro-motion)
mistři Čech (Maestro-motion)
vicemistři Čech (Maestro-motion)
dvojnásobný vicemistři Čech (TK Runway)
2018 mistři Evropy (Stream of dance)
dvojnásobný mistři České republiky (Stream of dance, TK Runway)
trojnásobný vicemistři České republiky (Maestro-motion)
2017 dvojnásobný mistři České republiky (Maestro-motion)
2015 mistři Čech (Stream of dance)
2014 vicemistři České republiky (Stream of dance)
2006 -2013 dvojnásobný mistři Evropy (Tyk Tak Liberec)
několikanásobný mistři České republiky (Tyk Tak Liberec)

Vlastní úspěchy

2019 mistr České republiky s choreografií Láska nad závist
vicemistr České republiky s choeografií E.M.S.K.Š.
2018 vicemistr České republiky s choreografií TRIUMF
2017 vicemistr České republiky duo Mia Festival
2010 mistrovství České republiky Performing sólo 3. místo za choreografii Way of life
2009 WORLD CUP- Mistrovství světa Modern dance 3. místo s choreografií Slow Me Down
2008 mistr České republiky ČMTO Hip hop sólo


NATÁLIE KŘÍŽOVÁ

lektor

Tancuje od malička a ze všech stylů ji nejvíc oslovil house a hiphop. Poslední dobou se věnuje hlavně freestylu. Trénuje v taneční škole Team GJ, kde vyučuje všchny věkové kategorie. Pravidelně se jezdí vzdělávat na taneční workshopy a battly například v Německu a Bruselu.

Úspěchy:

  • Dancefloor attack postup do TOP 8 best crew v ČR 2017, 2018
  • MČR Beatstreet 2018 3. místo Hobby JVK - choreograf
  • Mistři Čech 2018 - Hobby DVK - choreograf
  • 3. místo Čechy 2018 - JVK malá skupinka - choreograf
  • Účast na battlech - Brusel, Berlín, One Beat battle, účast v DBL, Straight up battle apod.
  • Účast na soutěžcíh-World of Dance, Taneční skupina roku a Czech dance organization
  • Spoluchoreografka a tanečnice pro show na kongresu v Mnichově 2018
  • Spolupráce s taneční agenturou Neodheads (4in1Artists) na různých projektech
  • Videoklip pro hudební skupinu New Element
  • Taneční doprovod Heleny Zeťové

MARTIN "SWIPE" PAVLÍČEK 

lektor

Jeho první kontakt s tancem byl u filmu You got served a od té doby od něj nepustil oči, tělo ani srdce. Vždy chtěl být jako Jabbawockeez takže tížil spíš k poppingu, ale nakonec ho jeho cesta zavedla ke Krumpu. Začal jezdit po celé ČR a Evropě, kde objevoval spousty battlů, akcí a hlavně knowledge. Účastnil se i našich battlů 1vs1 a crew vs crew na SDK, DFA, Overhype, Buckyard, 7toKillOff... Na učení ho baví předávání a objevování nových věcí a nadšení lidí při tanci.


HANA FIS

lektor

Absolventka fakulty Jana Ámose Komenského v Praze oboru Psychologie a pedagogika. Věnuje se psychologii pro děti a dospělé a psychologii sportu. Je odbornou lektorkou a trenérkou gymnastiky a akrobacie. Bývalá aktivní sportovní gymnastka sportovního gymnastického oddílu v Roudnici nad Labem.

Naše děti učí základy, ale zároveň i pokročilé gymnastické prvky jako je arab, přemet, flik apod.


SÁRA MOLNÁROVÁ
lektor, instruktor kreativních činností
E-mail: molnarovasara@email.cz
tel.: +420 731 638 891

Začínala jsem závodní gymnastikou kde jsem se ve volné taneční disciplíně umístila několikrát na předních příčkách. Na prvním stupni ZŠ jsem začala

tančit se skupinou Eternia, kde jsem jezdila s muzikálem Královský velvyslanec po České republice a Slovensku. V roce 2008 jsem měla úraz, který mi poškodil páteř a musela jsem na pár let přestat s tancem. Vystudovala jsem Střední školu uměleckořemeslnou, kde jsem se začala věnovat kresbě a vyrábění kulis a kostýmů. Od roku 2012 spolupracuji s Maestro motion, kde vytvářím pro MŠ kulisy na choreografie a šiji kostými dle tématu. Účastním se různých vzdělávacích workshopů, např. tanečních, zdravovědy (první pomoc) a výtvarných.


VERONIKA ŠTUDENTOVÁ
lektor, choreograf

Veronika je vedoucí tanečního klubu TK Runway a je spoluchoreografkou Maestro-motion. Má středoškolské a vysokoškolské pedagogické vzdělání, vyučuje všechny věkové kategorie street dance. Ve 3 letech začínala s moderní gymnastikou, v 10 letech přešla na akrobatický rock´n´roll, následoval sportovní aerobic, kde se stala finalistkou MS. Street dance se věnuje již patnáctým rokem, vystupovala na několika prestižních akcích a natáčela videoklip s Vilémem Čokem. Má za sebou řadu úspěšných tanečních mistrovství jako tanečnice i jako choreografka.Vytvořte si webové stránky zdarma!