Náš tým

NOEMI RUCKÁ
Jednatel
Telefon: +420 733 719 083
E-mail: maestromotion@email.cz, noemi.rucka@seznam.c
z

Tanci se věnuje od té doby, co je školou povinná. Začínala v amatérské taneční skupině Eternia a v rámci této skupiny jezdila s muzikálem Královský velvyslanec po ČR. Po dobu základní školy se věnovala několik let baletu a hře na klavír na ZUŠ v Liberci. Vystudovala Střední pedagogickou školu a během těchto a dalších let se v tanečních školách učila a rozvíjela v tanci. Nyní učí několik let street dance děti předškolního a mladšího školního věku. Jezdí na různé taneční workshopy a vytváří každoročně řadu tanečních a hudebních projektů. V letech 2009-2014 rozšířila taneční školu Maestro-motion do 15 mateřských škol a 2 základních škol v Liberci a Jablonci na Nisou.

Motto: Když ti je smutno: tancuj! Tanec rozežene slzy. Když se hněváš: tancuj! Mysli jen na tanec a myšlenky na zlobu jsou pryč. Když ti je dobře, tak také tancuj, aby ti bylo ještě lépe!


EUNIKA RUCKÁ, DiS.

lektor, choreograf, tanečník

Telefon: +420 777 447 956
E-mail: enyyk@seznam.cz, maestromotion@email.cz

Absolventka taneční konzervatoře Duncan centre, zakladatelka TS Maestro-motion, lektorka a choreografka TK Runway a profesionální tanečnice v On Fleek Dance group pod vedením Fandy Čecha. Vyhrála mnoho cen na tuzemských a mezinárodních soutěžích a battlech. Jako choreografka má úspěchy ve street show, hip hopu a contemporary dance, kde získala tituly několikanásobní mistři a vicemistři České republiky, Evropy a světa. Při studiu na konzervatoři se podílela na mnoha divadelních projektech, choreografiích, setkávala se se světovými tanečníky a poznávala nové taneční techniky. Pořádá několik tanečních táborů a jezdí učit po ČR do různých tanečních skupin. Každoročně se účastní několika tanečních workshopů s tanečními špičkami nejen z ČR, ale i zahraničí. V roce 2023/2024 bude doprovázet jako taneční company Ilonu Csákovou na její tour.

Úspěchy choreografií:

2023 mistři a 2. vicemistři České republiky (TK Runway), dvojnásobní 2. vicemistři České republiky (Maestro-motion)

2022 mistři a 2. vicemistři světa WDA, vicemistři České republiky, 2. vicemistři České republiky (Maestro-motion).

2019 mistři České republiky (Maestro-motion)
dvojnásobní vicemistři České republiky (Maestro-motion)
2. vicemistři České republiky (Maestro-motion)
mistři Čech (Maestro-motion)
vicemistři Čech (Maestro-motion)
dvojnásobní vicemistři Čech (TK Runway)
2018 mistři Evropy (Stream of dance)
dvojnásobní mistři České republiky (Stream of dance, TK Runway)
trojnásobní vicemistři České republiky (Maestro-motion)
2017 dvojnásobní mistři České republiky (Maestro-motion)
2015 mistři Čech (Stream of dance)
2014 vicemistři České republiky (Stream of dance)
2006 -2013 dvojnásobní mistři Evropy (Tyk Tak Liberec)
několikanásobní mistři České republiky (Tyk Tak Liberec)

Vlastní úspěchy

2019 mistr České republiky s choreografií Láska nad závist
vicemistr České republiky s choeografií E.M.S.K.Š.
2018 vicemistr České republiky s choreografií TRIUMF
2017 vicemistr České republiky duo Mia Festival
2010 mistrovství České republiky Performing sólo 3. místo za choreografii Way of life
2009 WORLD CUP- Mistrovství světa Modern dance 3. místo s choreografií Slow Me Down
2008 mistr České republiky ČMTO Hip hop sólo


JAN HOMOLA

lektor

Svoj tanečný štýl môžem najbližšie pomenovať ako 'contemporary fusion'. Vkladám do neho svoje celo-kariérne skúsenosti, ktoré začali pri disco dance, prechádzali cez street dance a dostali ma k súčasnému tancu s nádychom komercie, herectva a hlavne prirodzeného prejavu ako pohybového, tak i emočného. Som samouk, ktorý sa roky tanečne vzdeláva na rôznych domácich i zahraničných workshopoch, neskôr som začal sám vyučovať. Na hodinách sa venujem prevažne choreografiám, ktoré najviac prepájam s interpretáciou hudobníka danej piesne, na ktorú učím. Venujem sa aj odhaľovaniu prirodzeného pohybu, s čím sa spája i improvizácia a rôzne cvičenia k tomu vedúce. Súčasťou hodín môže byť i posilňovanie, vzdelávacie rozhovory, relaxácia.Zo známejších minulých skúseností - tanečník Tvoje Tvář Má Známy Hlas, natáčanie tanečnej scény v americkom seriáli Carnival Row, dance company v muzikáli Popelka, tanečník a performer v JAD dance company, videoklip skupiny The Next Regime, reklama pre Lego, tanečník vo filme Zrcadla Ve Tmě
Aktuálne lektor vo Vivid Dance Company, herecko-pohybový performer v predstavení Effugio


HANA FIS

lektor

Absolventka fakulty Jana Ámose Komenského v Praze oboru Psychologie a pedagogika. Věnuje se psychologii pro děti a dospělé a psychologii sportu. Je odbornou lektorkou a trenérkou gymnastiky a akrobacie. Bývalá aktivní sportovní gymnastka sportovního gymnastického oddílu v Roudnici nad Labem.

Naše děti učí základy, ale zároveň i pokročilé gymnastické prvky jako je arab, přemet, flik apod.


PÉŤA KUREČKOVÁ

lektor

Tanci se věnuje od šesti let, prošla si několika tanečními skupinami v Krnově ( TS Lentilky, TS Flash), kde působila celkem 10 let a naučila se zde základům společenských tanců, moderny a disca. Dále působila 7 let ve skupině Calipso Dance Krnov, kde se věnovala street dance stylům. 3 roky byla hlavním lektorem, choreografem dětské věkové kategorie a spoluchoreografem juniorské a hlavní věkové kategorie. 5 let také vedla pobočku JUST US v Opavě a Ostravě. Jako lektorka také působí na táborech agentury TAPAZA. V současné době se zúčastňuje různých seminářů a workshopů zaměřených na street dance. Vzdělává se v různých stylech, ale nejvíc jí baví wackin', lockin', vogue a dancehall.


NATÁLIE KŘÍŽOVÁ

externí lektor

Natálka tančí celý život a ze všeho nejvíc ji baví house a hiphop. Poslední dobou se věnuje hlavně freestylu v těchto stylech. Trénuje v taneční škole Team GJ, kde učí od nejmenších po dospěláky. Pravidelně se jezdí vzdělávat na taneční workshopy a battly. Minulý rok byla například v Německu a Bruselu. Je to pro ni vždy velká dávka inspirace. Těší se, až vám kousek sebe předá na některém z workshopů.


DAVID SOMBERG

externí lektor


David Somberg se trenérské činnosti věnuje od svých 16 let. Zúčastnil se mnoha tuzemských i mezinárodních soutěži, ať už jako aktivní tanečník nebo choreograf. Podílí se na přípravách tanečních show, vystoupení, soutěžních formací a veškerých akcí MFG.
Nejoblíbenější taneční styly má hip hop, choreo, litefeet a samozřejmě i contemporary, kterému se věnuje teprve pár let. Mezi jeho největší úspěchy patří 2. místo na Mistrovství Evropy s Produkcí a 6. místo na Mistrovství Evropy s IDO formaci Dospělých. 


SÁRA MOLNÁROVÁ
lektor, instruktor kreativních činností
E-mail: molnarovasara@email.cz
tel.: +420 731 638 891

Začínala jsem závodní gymnastikou kde jsem se ve volné taneční disciplíně umístila několikrát na předních příčkách. Na prvním stupni ZŠ jsem začala

tančit se skupinou Eternia, kde jsem jezdila s muzikálem Královský velvyslanec po České republice a Slovensku. V roce 2008 jsem měla úraz, který mi poškodil páteř a musela jsem na pár let přestat s tancem. Vystudovala jsem Střední školu uměleckořemeslnou, kde jsem se začala věnovat kresbě a vyrábění kulis a kostýmů. Od roku 2012 spolupracuji s Maestro motion, kde vytvářím pro MŠ kulisy na choreografie a šiji kostými dle tématu. Účastním se různých vzdělávacích workshopů, např. tanečních, zdravovědy (první pomoc) a výtvarných.


Vytvořte si webové stránky zdarma!