Náš tým

NOEMI RUCKÁ
Jednatel, lektor
Telefon: +420 733 719 083
E-mail: maestromotion@email.cz, noemi.rucka@seznam.c
z

Tanci se věnuji od té doby, co jsem školou povinná. Začínala jsem v amatérské taneční skupině Eternia a v rámci této skupiny jsem jezdila s úspěšným muzikálem Královský velvyslanec po České republice a Slovensku. Po dobu základní školy jsem se věnovala několik let baletu a hře na piano na ZUŠ v Liberci. Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Liberci a během těchto a dalších let jsem se v tanečních školách učila a rozvíjela taneční styly jako je street dance - hip hop, house dance; moderna; jazz dance. Nyní se věnuji několik let lektorství street dance pro děti předškolního a mladšího školního věku. Jezdím na různé taneční workshopy a vytvářím každoročně řadu tanečních a hudebních projektů s dětmi. V letech 2009-2014 jsem rozšířila taneční školu Maestro motion do 15 mateřských škol a 2 základních škol v Liberci a Jablonci na Nisou.

Motto: Když ti je smutno: tancuj! Tanec rozežene slzy. Když se hněváš: tancuj! Mysli jen na tanec a myšlenky na zlobu jsou pryč. Když ti je dobře, tak také tancuj, aby ti bylo ješte lépe!


EUNIKA RUCKÁ, DiS.
lektor, choreograf, tanečník
Telefon: +420 777 447 956
E-mail: maestromotion@email.cz, enyyk@seznam.cz

2006 Mistr České republiky ČMTO Hip hop sólo

2009 WORLD CUP- Mistrovství světa Modern dance 3. místo s choreografií Slow Me Down

2010 Mistrovství České republiky Performing sólo 3. místo za choreografii Way of life

2017 Vicemistr České republiky duo Mia Festival

Vyhrála jsem spousta cen na tuzemských, mezinárodních soutěžích i battlech. Jako choreograf jsem měla úspěch ve street show, hip hop a contemporary dance v dětské a juniorské kategorii, kde jsme získali titul několikanásobní mistři a vicemistři České republiky.

Tancuji již od svých 4 let. Začínala jsem v amatérské taneční skupině Eternia, kde jsem tančila v muzikálu s názvem Královský velvyslanec. Od roku 2002 - 2006 jsem se stala členkou taneční školy A-styl Liberec, kde jsem svůj talent rozvíjela nadále. V současné době začaly mé 1. trenérské zkušenosti v amatérském tanečním klubu Joy Dance. V roce 2006 jsem se stala hlavním trenérem taneční školy Tyk Tak Liberec, kde jsem postavila několik úspěšných choreografií ve stylu street show, art dance a hip hop.

V roce 2007 jsem byla členkou a lektorem taneční školy Takt Liberec, kde jsem se začala učit modern dance a v hip hopu se nadále rozvíjela. V roce 2008 jsem založila taneční školu Maestro motion Liberec. V roce 2009 jsem dokončila studium na Střední odborné škole pedagogické a začala jsem spolupracovat s několika tanečními školami jako externí lektor (TK Shock dance v Pólsku, Dance Team Venduly Brettschneiderové v Domažlicích, TK Flash dance v Krnově a úzká spolupráce s Agenturou Tapaza atd.). Od roku 2011 jsem studovala Konzervatoř Duncan centre, kterou jsem úspěšně dokončila v roce 2016. Od roku 2012 trénuji v taneční škole Stream of dance a poděluji se i na choreografiích. Od roku 2015 spolupracuji s taneční školou TK Runway, kde trénuji děti, juniory a oldies. V současné době tancuji ve skupině Xstyle Dance Company Europe (Xstyle Europe) a každoročně se účastním několika tanečních workshopů a soutěží nejen v České republice, ale i v zahraničí (Choreo Connection, Urban Conference, Project Element Bílina, United Movement, World of dance, Taneční skupina roku, atd.).

Mým cílem a přáním je uspokojit všechny tanečníky, uchovávat jejich zdraví, a předat jim veškeré své zkušenosti a vášeň pro tancování, kterou musí mít každý tanečník, aby se zdokonaloval.


PETRA KUREČKOVÁ
lektor, choreograf

V šesti letech začala své první taneční krůčky v TS Lentilky Krnov, v juniorském věku nadále pokračovala v TS Flash Krnov, kde působila celkem 10 let a naučila se zde základům společenských tanců, moderny a disca.

Od roku 2006 do roku 2008 v žádné taneční skupině nebyla a základy street dance vstřebávala na různých workshopech. 

Poté začala působit v taneční skupině Calipso Dance Krnov, kde z různých street stylů vytvářeli show s rekvizitami a dějem. Zde působila od roku 2009 do roku 2014. V Calipsu 3 roky vedla dětskou složku a v juniorké a dospělácké složce vytvářela vazby pro soutěžní i přehlídkové choreografie. Taneční úspěchy: střídavě 1. až 2. vicemistři republiky v streetshow kategorii.

2013 1. vicemistři Evropy ve velké produkci a účast se streetshow choreografií, účast na Mistrovství světa v Dánsku s velkou produkcí.
Od roku 2011 do roku 2015 byla vedoucí pobočky taneční skupiny JUST US v Opavě a Ostravě. S Opavskou A složkou se za 4 roky dokázali dostat z nepostupových soutěží až na extraligovou úroveň soutěží. Úspěchy: Opava A střídavě 1. a 2. vicemistři Moravy. S ostatními složkami hlavně úspěchy na pohárových soutěžích.
Skupinu byla nucena opustit kvůli stěhování do Prahy... a tak je tady!

Pravidelně se účastní workshopů a učí se od špičkových českých i zahraničních tanečníků street dance. Vzdělává se ve všech stylech, ale nejvíc ji baví wackin', lockin', vogue a dancehall.


SÁRA MOLNÁROVÁ
lektor, instruktor kreativních činností
E-mail: molnarovasara@email.cz
tel.: +420 731 638 891

Začínala jsem závodní gymnastikou kde jsem se ve volné taneční disciplíně umístila několikrát na předních příčkách. Na prvním stupni ZŠ jsem začala

tančit se skupinou Eternia, kde jsem jezdila s muzikálem Královský velvyslanec po České republice a Slovensku. V roce 2008 jsem měla úraz, který mi poškodil páteř a musela jsem na pár let přestat s tancem. Vystudovala jsem Střední školu uměleckořemeslnou, kde jsem se začala věnovat kresbě a vyrábění kulis a kostýmů. Od roku 2012 spolupracuji s Maestro motion, kde vytvářím pro MŠ kulisy na choreografie a šiji kostými dle tématu. Účastním se různých vzdělávacích workshopů, např. tanečních, zdravovědy (první pomoc) a výtvarných.


VERONIKA ŠTUDENTOVÁ
lektor, choreograf

Veronika je vedoucí tanečního klubu Runway, má středoškolské a vysokoškolské pedagogické vzdělání. Ve 3 letech začínala s moderní gymnastikou, v 10 letech přešla na akrobatický rock´n´roll, následoval sportovní aerobic, kde se stala finalistkou MS. Během své kariéry působila i jako trenér přípravky a závodních dětí sportovního aerobicu. Street dance se věnuje již dvanáctým rokem, vystupovala na několika prestižních akcích a natáčela videoklip s Vilémem Čokem. Vytvářela choreografii pro pěvecko-taneční skupinu Don´t be dolls. Desátým rokem pracuje jako lektorka street dance pro děti od 3 let, juniory i dospělé. Spolupracovala s taneční skupinou Stream of dance, se kterými získala spoustu ocenění, včetně absolutního vítěze Taneční skupiny roku v dětské věkové kategorii. V současnosti spolupracuje s taneční skupinou Maestro Motion, kde se podílí na úspěšných choreografiích. Má za sebou řadu úspěšných tanečních mistrovství jako tanečnice i jako choreografka:

Mistři ČR 2017 v kategorii dětí i juniorů
II.vícemistři ČR 2016 (děti freestyle)
Vítězové MEZINÁRODNÍHO FINÁLE ČR 2016 (děti 6 - 9 let a junioři 11 - 13 let)
II.vícemistři Mezinárodního finále ČR 2015 (děti 9 - 11 let)
Mistři ČR 2014 a absolutní vítěz Taneční skupiny roku (děti freestyle eda show)
2. místo MČR 2014 Mini děti Street dance
Mistři ČR 2013 (děti freestyle eda show)
Mistři Evropy 2010 (děti street dance show)
Vícemistři Evropy 2010 (junioři street dance show)
Mistři ČR 2013 (děti freestyle EDA show)
Mistři ČR 2011 (mini děti freestyle)
Mistři ČR 2010 (děti freestyle)
Mistři ČR 2010 (junioři street dance show)
Vícemistři ČR 2010 (dospělí freestyle)