Vítejte na stránkách

Naše taneční skupina Maestro motion pod vedením Noemi a Euniky Rucké spolupracuje se školami a školkami ZŠ Vratislavice, ZŠ Ještědská, MŠ Malínek, MŠ Lísteček, MŠ Tanvaldská, MŠ Poštovní, MŠ Motýlek a MŠ Delfínek. Vedeme několik úspěšných soutěžních složek od dětí až po seniory, zaměřujeme se na street dance. Vzděláváme v tanečních technikách jako freestyle, contemporary dance, akrobacie, break dance.

Od založení Maestro motion se nám daří držet se na předních příčkách celorepublikových tanečních soutěží a obhajujeme titul mistrů České republiky.

V roce 2019 jsme získali tituly na Mistrovství České republiky s choreografií Egypt, který získal titul 2.vicemistři ČR, malá formace hlaváků E.M.S.K.Š. vyhrála 2. místo stejně jako Krotitelé duchů, a titul mistři České republiky si vybojovala choreografie Láska nad závist. Děti profi a jejich Phantom vyhrál krásné 4. místo. Také jsme i v tomto roce měli úspěchy na Mistrovství Čech, a to s Egyptem, který získal titul vicemistři a Láska nad závist mistři Čech.

Naše sóla a dua letos měli také veliké úspěchy Natálka Novotná se svým sólem a dvojčata Egrtovi s duem získali titul vicemistři České republiky, Kája Folprechtová a Kristýnka Pavlatová jsou 2.vicemistryně a Kája Slezáková a Kačka Rainerová skončily na 4. místě.

V roce 2018 jsme získali tituly několikanásobných vicemistrů České republiky a to s choreografií Triumf - oldies, Nikdy to nevzdávej! - děti hobby, Prisoners - junioři a s choreografií Rivals - děti profi jsme získali 3. místo na MČR.

V roce 2018 se stali mistryněmi České republiky Adéla Rozínková a Tereza Rampáčková a vicemistryněmi Kristýna Pavlatová a Kája Folprechtová. 

V roce 2017 jsme se stali trojnásobnými mistry a dvojnásobnými vicemistry České republiky s choreografii Lesní strážci - děti hobby a s malou formací Get Up! - děti profi a s choreografií NARUBY - děti profi jsme získali 4.místo na MČR SUT.

V roce 2017 se stal mistrem České republiky v hip hop sólo Jaroslav Egrt, titul mistři České republiky získala děvčata Natálka Novotná a Kristýnka Pavlatová v hip hop duo a vicemistryně České republiky se staly Jůlie Žůrková a Eunika Rucká.

Během školního roku pořádáme závěrečné vystoupení, kde mají možnost vystoupit všichni naši tanečníci, účastníme se řady veřejných akcí pro děti i dospělé. Účast na mnoha pohárových i postupových soutěžích. Nechybí soustředění a workshopy s těmi nejlepšími tanečníky ČR a s tanečními lektory ze zahraničí.

Každoročně pořádáme letní taneční tábory a soustředění pro soutěžní i nesoutěžní složky např. příměstské tábory pro MŠ, první a druhou třídu ZŠ a spací tábor pro starší děti i dospělé.

Kurzy vedou pouze profesionální lektoři s mnohaletou taneční a pedagogickou praxí.

Zakládáme si na velmi kvalitní výuce, pohodové atmosféře a přátelském kolektivu.